Dnes máte jedinečnou šanci zjistit, jaké máte skryté osobnostní rysy. Jediné, co budete muset udělat, je vybrat si jeden z nabídky prstenů. Uvidíte, že Váš výběr prozradí mnohé o Vaší osobnosti. Budete sami překvapeni tím, jak přesně informace sedí.

Podívejte se na prsteny a vyberte si ten svůj. Nahlédněte pod svou ženskou slupku.

Vyberte si jeden z prstenů

 1. První prsten
  Jste si vědomi sebe sama a chováte se jako královna. Ctíte upřímnost a pomoc bližním. Někdy jste příliš přísní a jednostranní. Můžete tak ubližovat přátelům a rodině. Ale jinak jste velmi oblíbení a proto se k Vám vrací i ti, kterým jste ublížili. Všichni obdivují Vaši upřímnost a odhodlání. Pokud máte rádi člověka, uděláte vše, aby se s Vámi cítili dobře. Pokud se na někoho díváte s pohrdáním, nebudete to ani chvíli skrývat, takže o tom bude člověk vědět už v první chvíli Vašeho setkání.
 2. Druhý prsten
  Ve Vás je spousta ženskosti. Vaše snění a něha Vám umožní zůstat v duchu vždy mladou. Bez ohledu na to, jaký je Váš skutečný věk. Jste velmi laskavá. Muž, kterého máte v lásce, může říct, že je velmi šťastný. Pěkné oblečení a elegantní modely jsou Vaší doménou. Nemůžete žít bez snů. Kromě toho, že se Vaše sny zpravidla splní, máte také často vizionářské schopnosti právě ve svých snech. Vaše schopnosti v oblasti nejen hazardních her vám umožňují flirtovat všude a se všemi. Pokud se Vám opravdu líbí člověk, nebude těžké ho téměř bezpracně okouzlit.
 3. Třetí prsten
  Jste dravá! Divoká energie, která žije uvnitř Vás, se rozhodně vynoří ve správnou chvíli. Vaše výrazné oči nelze zapomenout. Vaše prostředí se snaží s Vámi setkávat a pokračovat v přátelských rozhovorech. Nicméně, připouštíte si k tělu jen někoho, pouze vybrané lidi. Opouštění, zrady a podvádění pro Vás není vůbec charakteristické. Váš život je pro ostatní zvlášť zajímavý. Velmi často Vám lidé závidí. Nicméně o to nestojíte
 4. Čtvrtý prsten
  Líbila se Vám tahle zvláštní kočka? Věděli jste, že kočky žijí dvojí život? Totéž lze říci i o Vás. Žijete ve dvou světech. Vaše krása a duševní postoj jsou téměř uzdravující. Jste zábavná a jednoduchá žena, ale máte docela široký záběr. Milujete své přátele. Mnoho lidí si uvědomuje, že s Vámi budou mít vždy lepší pocit.
 5. Pátý prsten
  Ve Vašem případě může být láska považována za základní potřebu k přežití. Tato láska se nejen projevuje ve vztahu k manželovi, ale může se také projevit ve Vašem vztahu k běžným věcem: k práci, k osobním věcem. Milujete cestování, ale současně udržujete teplo domova. Váš podmanivý úsměv nutí k úsměvu i ostatní. Každá minuta v každém dni je pro Vás cenná
 6. Šestý prsten
  Pokud by Vaše podstat měla být popsána jedním slovem: perfektní. Jste klidná povaha s dokonalým smyslem pro styl. Mohla byste však lépe poslouchat své intuice! Váš pohled je střízlivý, spoléhejte se na něj více. Jste skvělá společnice a důvěryhodná přítelkyně. Každý Vám může svěřit tajemství. Nejste tichá povaha, a pokud jste zamilovaná, pak vážně a na dlouhou dobu.

Sdílejte tenhle jednoduchý test i s Vašimi přáteli! Sedí to? Napište nám do komentářů! 

zdroj: ketkes.com