Možná se to stalo už i vám. Přišli jste ke svým přátelům a v rohu místnosti jste viděli sklenici s tekutinou. Nejspíš jste si pomysleli, že je to hloupost. O to víc vás ale překvapí, že sklenice s tekutou v místnosti má logické a velmi praktické vysvětlení. Objevte kouzlo sklenic s vodou, solí a octem.

Jak se chránit před negativní energií?

Všechno toto se dělá, aby se vyčistilo obydlí od negativní energie. Pokud se cítíte příliš unavení, cítíte neustálý smutek, apatii vůči okolnímu světu, důvodem může být hromadění špatné a negativní energie ve vašem okolí. Tuto energii vám dodávají často lidé z vašeho okolí, kteří vám závidí a tím negativní energii vpouští do vašeho života.

Budete potřebovat

  • 200 ml vody
  • 1 PL ocet
  • 1 cl sůl

Postup

Smíchejte všechny uvedené ingredience dohromady. Sůl nemusí být zcela rozpuštěna.

Aplikace

Dejte šálek směsi na místo, kde trávíte většinu svého volného času. Například v ložnici, obývacím pokoji nebo kuchyni. Pro každou místnost je nutný zcela nový šálek tekutiny.
Po 24 hodinách se ujistěte, že se sůl z roztoku vynořila. Pokud ano, umyjte šálek nebo si vezměte nový a opakujte tento postup.
Opakujte tento postup, dokud sůl nepřestane vyplouvat vzhůru. To je jasné znamení, že váš domov byl vyčištěn od negativní energie.

Výsvětlení

Tato metoda s octem, vodou a solí má jednoduché vědecké vysvětlení. Sůl saturuje vzduch zápornými ionty, které se pak promění v pozitivní vibrace. Můžete také vytvořit aromaterapeutickou sezení doma, takže špatná energie může obejít váš domov. Živé rostliny a domácí zvířata také pomohou s odstraněním negativní energie.