Mnoho lidí se zajímá o astrologii. Pokud k nim patříte i Vy, pak určitě víte, že charakteristiky jednotlivých znamení se málokdy pletou. Podívejte se proto na naši charakteristiku Štíra a přemýšlejte, jestli to sedí právě na toho Štíra, kterého znáte Vy.

Štír je ohromně báječné znamení. Ale musíte vědět, jak se k němu chovat. Zde je 5 důvodů, jak byste mohli nahlédnout do podstaty Štírů a vyvarovat se tak kritickým situacím. Sedí uvedené vlastnosti na někoho koho znáte? Napište nám do komentářů!

Proč je dobré přátelit se se Štírem

 1. Spolehlivost
  Štíři jsou vždy připraveni pomoci ostatním. Očekává se však, že ostatní budou dělat totéž, pokud budou potřebovat pomoc. Pokud chcete přítele, který Vám pomůže udržet tajemství, najde slova útěchy a dá rady, pak potřebujete Štíra. Navíc Vám vždy řeknou pravdu, i když je někdy velmi bolestivá, ale neměli byste se na ně zlobit. Štíři nemohou snést pomluvy, nepodložené zvěsti a nikdy nikoho neokradou.
 2. Mají smysl pro humor
  Jednou z hlavních vlastností Štíra je, že se s ním velmi rychle velmi zabavíte. Pokud máte příležitost setkávat se se svými společnými přáteli, Štír udělá vše pro to, aby udržoval tyto společné vztahy. Kromě toho jsou velmi charismatičtí a nikdy nechávají své přátele truchlit. Pokud chcete, aby společnost měla duši, pozvěte mezi sebe Štíra. Nejen že je velký mistr žertování, ale také král tanečního parketu.
 3. Nic nedělají napůl
  Štíři jsou perfekcionisté. Jsou velmi usilovní a vždy usilují o dokonalost. Vždy si pro sebe stanoví velký cíl a tím si dokazují, že je důvod žít. Každá chvála motivuje Štíra k ještě lepší práci. Ve skutečnosti jsou Štíři workoholici. Pokud je požádáte, aby pro Vás něco udělali, udělají to na té nejvyšší úrovni.
 4. Jsou nenápadní
  Dokonce i aktivní lidé jako Štíři někdy potřebují nějakou tu samotu. Takže, pokud Štír nezavolá, znamená to, že právě odpočívá. Někdy raději tráví večer s knihou nebo sedí před televizí a sledují seriál. To není vůbec špatné, protože dávají svým přátelům šanci se na chvíli vlastně uvolnit. Štíři jsou diskrétní a vyhýbají se pozornosti.
 5. Nenechte se zmást Štírem
  Štír má velmi pokročilou intuici a odhad. Pokud se pokusíte podvádět, buďte připraveni, že to neprojde. Štíři jsou velmi pomstychtiví, takže je lepší nezkoušet to. Zvláště ne u toho, kterého považujete za svého přítele. Pokud máte přítele narozeného ve Štíru, doporučujeme Vám jej permanentně oceňovat. Pokud jste tak ještě neučinili, stojí za to to vyzkoušet. Ve většině případů to nejsou obyčejní lidé, proto dělejte vše proto, abyste je měli ve svém životě.

Sdílejte tyhle překvapivé důvody proč je dobré mít štíra za svého přítele i s přáteli! Určitě budou také mile překvapeni! 

zdroj: diabetika.hu