Toužíte po běloskvoucím prádle, jehož sněhobílá barva vydrží po mnoho dní? Pokud ano, pak si musíte přečíst náš dnešní článek, který Vám představí naprosto geniální triky. Výsledek Vás mile překvapí a praní s tímto trikem si zamilujete.

Uvidíte, že na toto praní nedáte dopustit a geniální výsledky, které Vás skutečně mile překvapí, si zamilujete ihned po první praní bílého prádla.

Tipy na bělení prádla

  1. Směs šťávy ze 3 citrónů, 80 g pracího prášku, 1 PL soli a 2 litrů vody, Vás dokonale zbaví starých skvrn. Stačí, když prádlo do směsi na hodinu namočíte a poté normálně vyperete.
  2. Límce bývají vždycky problém. Zasypte proto bílý límec jedlou sodou a poté přejeďte límec citronem překrojeným napůl. Po 15 minutách opláchněte teplou vodou.
  3. Šťáva ze 2 citronů a litr vody. To je geniální směs, která je dokonalá pro bílá prostěradla a povlečení. Namočte na 40 minut a poté vyperte.

4. 50 ml prostředku na nádobí, 50 ml peroxidu vodíku a 2 litry vody. Pokud ponoříte na 30 minut jemné tkaniny do této směsi, bude jako nové. Poté stačí vše opláchnout teplou vodou.

5. Spáleniny od žehličky odstraníte 1 lžičkou bělidla na sklenici vody

6. U některých věcí je vhodné před vypráním použít máchání.

Sdílejte tyhle jednoduché triky na bělení prádla i s Vašimi přáteli. Určitě se jim budou také hodit! 

zdroj: ok.ru