Napadlo by vás milé ženy, že k vyřešení některých problémů vám postačí naprosto obyčejné věci a metody, o kterých jste neměli ani ponětí? Představte si, že vám přes noc narostou šedé vlasy, zešedivíte hrůzou nebo vám během času šedé vlasy prostě narostou sami. Pro většinu žen je to noční můra, neboť podle statistických údajů je jedinec s šedými vlasy považován za starého. Žádná žena nechce vypadat staře. Od dnešního dne není nutné se hrozit, protože pro vás máme způsob, jak šedivé vlasy zastavit.

Nemusíte kupovat drahé prostředky nebo šampony, protože vám bohatě bude stačit pár brambor.

Zvolte jinou metodu

Jakmile ženy objeví na svých vlasech šediny, většina z nich si je začne barvit chemickými přípravky, které by měly šediny skrýt. Tato barviva jsou ovšem plná chemikálií, které následně absorbuje kůže, takže se dostanou do vašeho těla.

Pokud nechcete do svého těla dostávat nebezpečné látky, měli byste změnit svůj přístup a začít používat jiné metody, které se shodují se zdravým životním stylem.

Řešení je opravdu jednoduché, ale volba leží vždy ve vašich rukou. Barvení chemickými přípravky je jistotou, nicméně záleží-li vám více na zdraví, pak byste měli využít metodu jinou. Jde o velmi jednoduchý způsob, jak se přírodní cestou zbavit šedin ve vašich vlasech. Uvidíte, že si to zamilujete. Pokud si vlasy barvíte několik let chemicky, vřele vám doporučujeme přesměrovat na tuto metodu.

Nejlepší přírodní barvivo

Připravte si několik brambor a pomocí škrabky z nich odškrábejte slupku. Bramborová slupka je skvělým přírodním barvivem, což jste možná vůbec nevěděli. Dejte bramborovou slupku vařit do hrnce s dvěma hrnky vody a vařte cca 10 minut., Poté nechte vychladnout, přefiltrujte a roztok naneste na vlasy stejně jako klasickou barvu. Pro jistotu se podívejte na video, které vše krásně ukazuje.

Byl tento článek užitečný?